fbpx
MENU
CLOSE
Якість і безпека

Компанія «Мономах» відповідально ставиться до якості і безпеки всієї продукції, що випускається на підприємстві.
Сировина для чаю та кави АТ «Мономах» вирощується в господарствах, сертифікованих за програмою Rainforest Alliance. Сьогодні споживачі все частіше надають перевагу продуктам, виробленим свідомими компаніями. Тобто такими, які раціонально використовують природні ресурси, піклуючись про навколишнє середовище. Свідченням свідомого ставлення до землекористування є сертифікат Rainforest Alliance.

 

Також вся сировина проходить декілька етапів контролю якості. Професійні дегустатори (tea-testers) щодня перевіряють відповідність продукції еталонним стандартам перед відвантаженням контейнерів в Україні. А на фабриці АТ «Мономах» постійний моніторинг виробничого процесу і зберігання продукції здійснює відділ якості, в структуру якого входить сертифікована хіміко-аналітична лабораторія.

 

У 2016 році фабрика АТ «Мономах» пройшла сертифікацію відповідно до стандарту FSSC 22000. Цей документ засвідчує, що якість і безпеку продукції підтверджено на міжнародному рівні. Отримання сертифікату в АТ «Мономах» супроводжувалося міжнародним аудитом. Такий шлях підтвердження відповідності стандарту FSSC 22000 підприємство подолало одним з перших серед українських колег.

 

У 2017 році компанія «Мономах» отримала європейський сертифікат Organiс Standard, який дає право підприємству випускати органічну продукцію. Було проведено всі необхідні роботи: підготовлені виробничі лінії, навчений персонал, налагоджені процеси вхідного контролю якості. Тепер українські споживачі зможуть купувати органічну продукцію від кращих чайних господарств світу за доступною ціною.