MENU
CLOSE
Private Label

Наші досягнення

 

Спираючись на багаторічний досвід у сфері виробництва чаю та кави, АТ «Мономах» пропонує співпрацю у виготовленні продукції під вашою власною торговою маркою.

Наші успіхи в сегменті Private Label відзначені перемогами в Національних преміях: «Private Label-2009» і «Private Label-2010» у номінації «Справедлива ціна», «Private Label-2011» і «Private Label-2012» у номінації «Інновація року»,«Private Label-2013» і «Private Label-2014» у номінації «Внесок у розвиток ВТМ в Україні».

Стабільні поставки сировини, сучасні технології фасування, продумана і відпрацьована логістика дозволяють швидко налагодити виробництво чаю та кави гарантованої якості. На підприємстві впроваджена сучасна система безпеки і якості продукції - діє міжнародний сертифікат FSSC 22000.

Ми виконуємо підбір сировини, виробляємо будь-які типи упаковки, розробляємо дизайн. Супроводжуємо проект на всіх етапах, забезпечуємо постійний контроль процесів - від своєчасного замовлення упаковки, сировини, виробництва товару і до поставки готової продукції на склад клієнта.

Типи продукції

 

Сьогодні одна з важливих конкурентних переваг виробництва в компанії «Мономах» – багаторівневий контроль якості продукції, від ручного інспектування сировини до інтелектуального високотехнологічного сканування. Завдяки цьому забезпечується максимально можлива якість сировини в кожній ціновій категорії.

У нашій компанії найбільший в Україні досвід розробки та запуску проектів private label чаю і кави. Сучасні виробничі потужності здатні здійснити будь-який тип упаковки чаю та кави за бажанням клієнта. При цьому наша цінова політика направлена ​​на дотримання оптимального балансу «ціна-якість».

Типи продукції, які ми випускаємо

Спеціальні можливості для HoReCa

 

Ми активно розвиваємо напрямок HoReCa, пропонуючи унікальну послугу упаковки преміального чаю: фасування «пакетик-пірамідка плюс індивідуальний конверт». Подібні кейси цікаві саме в сегменті fast food: інновація в смаку або дизайні може стати «фішкою» ресторану і залучати споживача.

Наші партнери

 

В Україні ми ведемо бізнес private label з 80% рітейлерів. Також працюємо з провідними операторами чайно-кавового ринку, розробляючи разом з ними чудові продукти під їхніми власними торговими марками. Сьогодні понад 75 компаній довіряють нам фасовку продукції ВТМ. Серед них – Unilever, Штраус Україна, ЕС ДЖІ Продакшн (ТМ ТЕТ і ТМ Grace); а також одні з найбільших рітейлерів – АТБ, METRO, Fozzy Group, Ашан, Novus.

Бренди, з якими ми працюємо

З чого почати

Перший крок – зв’язатися з нашими менеджерами. Вони дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть визначити порядок дій.