MENU
CLOSE
Місія та цінності

Місія АТ «Мономах»: «Дарувати кожному смак найкращого настрою»

 

Щоб запропонувати споживачам добірний чай та ароматну каву з усього світу, ми прискіпливо працюємо над вибором партнерів – постачальників сировини. Це завжди лише сертифіковані господарства з бездоганною репутацією.
Ми постійно вдосконалюємо наше виробництво, щоб продукція завжди була якісною та безпечною.
Створюючи нові композиції на основі чаю, трав, ягід та квітів, розробляючи нові кавові бленди, ми пропонуємо вибір особливих смаків для кожного на будь-які випадки життя.
Ми оптимізуємо технології, покращуємо виробничі процеси та розширюємо дилерську мережу, щоб наші напої були доступними у будь-якому куточку України та багатьох країнах світу за справедливою ціною.
Наш девіз – «Натхненна робота заради безкомпромісної якості». Саме тому ми гарантуємо, що кожен ковток чаю та кави від АТ «Мономах» принесе задоволення.

 

Цінності АТ «Мономах»

 

- Інноваційність
- Лідерство
- Екологічність
- Активність
- Гуманізм
- Чесність
- Креативність
- Постійний розвиток
- Успіх кожного – сила команди

 

Соціальні проекти

 

Благодійна фінансова допомога АТ «Мономах» направляється за різними адресами, туди, де її потребують: лікарням та дитячим закладам - школам і спортивним установам. Тривалий час підприємство підтримувало дитячий будинок у Великій Димерці. Важливим етапом у благодійницькій діяльності стала допомога учасникам АТО.
Компанія завжди відкрита для пропозицій та звернень.

 

Кар’єра

 

Ми завжди раді новим колегам, які розділяють наші цінності та місію, досягли успіхів в улюбленій професії та постійно працюють над самовдосконаленням.
Робота у АТ «Мономах» - це робота у крупній компанії з усталеними традиціями, розвиненою корпоративною культурою, духом сучасності та прагненням до розвитку.
У нашій компанії ініціатива заохочується, формалізм відсутній, ідеї втілюються, а успіх надихає.
Бажаєте приєднатися до великої дружної команди українського виробника чаю та кави №1 - АТ «Мономах»? Пишіть: hr@monomakh.com.ua