MENU
CLOSE
Історія

Заснована в 1991 році, компанія «Мономах» спочатку імпортувала фасований чай різних виробників з усього світу. Поступово відбулася переорієнтація на імпорт нерозфасованої сировини. Тепер її переробка і фасування здійснюються на сучасній фабриці компанії, розташованій під Києвом, в селищі Велика Димерка Броварського району.

АТ «Мономах» сьогодні:

 

  • 25 років досвіду, який передається всередині компанії з покоління в покоління;
  • перше в Україні чайне виробництво;
  • сучасна фабрика, яка у 2016 році пройшла повну модернізацію відповідно до стандартів ЄС;
  • контроль якості на кожному етапі виробництва;
  • близько 10 тисяч тонн продукції на рік;
  • понад 250 позицій власних брендів, а разом із private label – близько 1500 найменувань чаю та кави;
  • сировина на фабрику надходить від господарств, сертифікованих за системою Rainforest Alliance.

1991

Рік заснування АТ «Мономах». З того часу компанія пройшла шлях від дистриб’ютора до провідного виробника відомих національних чайних і кавових брендів. Сформовано ефективну дилерську мережу, побудовано сучасний виробничо-складський комплекс, де працює висококваліфікований персонал

2005

Компанія починає освоювати новий напрямок бізнесу – фасування чаю і кави під торговими марками клієнтів (private label), в тому числі для торгових мереж США і Євросоюзу. Успіхи компанії у цьому напрямі відзначені дипломами та сертифікатами.

2011

Запущено виробництво чаю преміум-сегменту під новим брендом «Lovare» і лінійка вагової чайно-кавової продукції «Чайні шедеври».

2016

Фабрика АТ «Мономах» однією з перших в Україні отримала міжнародний сертифікат FSSC 22000, що на найвищому рівні засвідчує бездоганну якість та безпечність продукції.

2017

Компанія «Мономах» отримала міжнародний сертифікат Organiс Standard, який надає право підприємству випускати органічну продукцію.