fbpx
MENU
CLOSE
Новини компанії

Як Rainforest Alliance дбає про майбутнє планети

11.03.2018

Сьогодні споживачі все частіше надають перевагу продуктам, виробленим свідомими компаніями. Тобто такими, які під час виробництва раціонально використовують природні ресурси, дбаючи про навколишнє середовище. Свідченням свідомого ставлення до землекористування є відповідний документ.

Сертифікат Rainforest Alliance є міжнародно визнаним символом екологічної, соціальної та економічної стійкості компанії. АТ «Мономах» закуповує сировину у виробників, сертифікованих за системою Rainforest Alliance.

Rainforest Alliance – це міжнародна недержавна організація. Вона направляє зусилля, щоб забезпечити бережливе ставлення до природних ресурсів. Це означає ведення агропромислового господарства у гармонії з навколишнім середовищем задля збереження екосистеми планети. Лозунг компанії – «Ми бачимо світ, де люди і навколишнє середовище процвітають разом».

Rainforest Alliance розробляє методи збереження екосистем, проводить дослідження та активно навчає промислових користувачів земельних, водних, лісових ресурсів новим підходам до ведення бізнесу. Така робота дає надію на майбутнє планети, де люди та природа насправді існують у гармонії.

Всі новини