fbpx
MENU
CLOSE
Новини компанії

Перемагаємо разом із «Мономах»!

23.03.2021

Майже три роки компанія «Мономах» активно підтримує розвиток баскетболу в регіоні, допомагаючи БК МОБІ. У 2019 р. жіноча команда МОНОМАХ-МОБІ вперше вивела Бровари у Вищу лігу України і дійшла до 1/4 фіналу.
Транспорт, форма, реквізит, оренда залів, фінансування – ми взяли на себе більшість витрат, щоб команди могли зосередитись на спорті та перемогах.
Минулий сезон став призовим для юнацьких збірних. На відкритому чемпіонаті Київської області вибороли перемоги: юнаки 2003 – 3 місце, юнаки 2007 – 1 місце, юнаки 2008 – 2 місце, дівчата 2006 – 2 місце, дівчата 2007 – 1 місце. Дівчата 2007– чемпіонки Юнацької баскетбольної ліги Київської області та віце-чемпіони Кубку України. Дівчата 2008 – бронзові призери Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги та бронзові призери Кубку України.
Сьогодні БК МОНОМАХ-МОБІ – це перспективний клуб, який послідовно розвиває дитячий і дорослий баскетбол та будує пряму вертикаль у підготовці спортсменів. Планується створити команди всіх рівнів – і професійного, і аматорського, і дитячого. Бровари стає містом чудового спорту. Приєднуйтеся і ви!

 

 

Всі новини