fbpx
MENU
CLOSE
Новини компанії

LOVARE herbs: найкращі смаки природи

20.09.2018

АТ «Мономах» активно розвиває асортимент продукції, яка відповідає сучасним світовим трендам. Сьогодні компанія пропонує споживачам трав’яні чаї з ягодами, квітами та прянощами LOVARE herbs. Це нова категорія продукції у лінійці LOVARE.

Це перш за все смачні чаї, з чудовим ароматом – їм притаманні всі властивості преміальної лінійки LOVARE. Продукція містить лише природні натуральні інгредієнти, які підкреслюють цілющу силу природи.

Трав’яні напої мають інший вплив на організм на відміну від тонізуючої, збадьорюючої дії чорного чи зеленого чаю. Так, ромашковий і м’ятний чаї заспокоюють та знімають стрес. Лавандовий нормалізує тиск і поліпшує сон. Чай з каркаде швидко втамовує спрагу, а імбирний напій зміцнює та очищує організм. Тобто, новою лінійкою LOVARE herbs компанія «Мономах» розширює асортимент, враховуючи смаки та потреби більшого кола споживачів.

Привертає увагу зручна оригінальна упаковка LOVARE herbs. Чай розфасовано у пірамідки без нитки, як це популярно останнім часом у Європі. Адже, заварюючись, трави значно збільшуються в об’ємі, і у звичайному пакетику їм «тісно». А щоб повністю розкрився смак продукту, потрібен простір. Саме його й забезпечує пірамідка. Крім того, пакетик-пірамідка значно економить час і робить процес заварювання трав’яного чаю зручним та швидким.

Як правильно вживати трав’яні чаї? Здебільшого ми звикли смакувати традиційний чай із солодощами чи легкими закусками. А от трав’яні чаї найкраще вживати без «пари», самі по собі. Не варто додавати до них і цукор. Якщо вже хочеться підсолодити трав’яний напій, додайте ложечку меду. Також ці напої вживаються лише свіжими. Гарячий трав’яний чай зігріє у холод, а теплий чи холодний – втамує спрагу в спеку. Тож смакуйте на здоров’я!

Всі новини