fbpx
MENU
CLOSE
Новини компанії

Компанія «Мономах» відкриває сучасний логістичний центр

22.08.2018

Напередодні активної осені компанія «Мономах» відкрила власний логістичний центр площею 7 300 кв. м. Це одне з найбільших сучасних складських приміщень серед місцевих чайних компаній. Логістичний центр найвищого класу – класу А – розташований недалеко від власного виробництва компанії та оснащений за останнім словом техніки, що дозволить налагодити оперативну безперебійну поставку чаю та кави до будь-якої точки України та за кордон.

Складське приміщення зведено згідно з сучасними будівельними технологіями – починаючи з фундаменту на палях і закінчуючи стінами із теплого протипожежного «сандвічу». «Це новий сучасний склад, обладнаний для зручного розвантаження та завантаження транспорту, піднятий на рівень підлоги вантажних авто – 1,2 м, – розповідає голова Наглядової Ради АТ «Мономах» Богдан Барабаш. – Тут встановлено передові системи пожежогасіння, освітлення, теплозбереження тощо. Центр оснащений новою сучасною складською технікою. Зі сканерами штрих-кодів працює комп’ютерна логістична система WMS, яка допомагає будь-який вантаж сформувати і відправити протягом кількох годин».

На часі – будівництво другої та третьої черг складських приміщень загальною площею 24 000 кв. м. Адже потреби ринку в продукції АТ «Мономах» щороку зростають: якість чаю та кави українського виробника високо оцінена споживачами близького та далекого зарубіжжя. Розширення складу дозволить задовольнити високий попит у повному обсязі.

Всі новини