fbpx
MENU
CLOSE
Lovare

Kenya Milima

Кенія Міліма – досконало елегантний чорний чай із великим вмістом бруньок. Він дійсно є одним із найбільших скарбів Африки. Адже саме завдяки Кенія Міліма світовий ринок визнав континент як постачальника преміального чаю, а Кенія стала повноцінним гравцем вищої ліги чайних виробників.
У перекладі з суахілі Milima означає «високі гори». Цей знаменитий елітний чай росте на найвищих плантаціях Африки, на висоті близько 2000 метрів над рівнем моря.
Чай збирається на світанку і виготовляється традиційним методом. Це надає чаєві вишуканого вигляду, а також допомагає підтримувати стабільні характеристики його складного, багатого і в той же час витонченого смаку.
Кенія Міліма можна смакувати будь-якої пори дня. У його смакові ви відчуєте відтінки прянощів, тонкі ноти цитрусових, легку терпкість і оксамитові карамельні акорди. На відміну від інших елітних чаїв, які прийнято вживати без будь-яких добавок, до чашечки Кенія Міліма цілком можна додати трохи цукру або молока. Смак чаю лишиться все таким же досконалим.

Місце вирощування: Кенія, Міліма
Посуд: скляний або фарфоровий
Пропорції: 1 ч.л. (2-3 г) на 200 мл води
Температура води: 95-100°С
Час заварювання: 3-5 хв.
Кількість заварювань: до 2
 

 

Купити онлайн

Поради щодо заварювання
200мл 95-100°C
advice-1
3-5 хвилин
advice-2
Насолоджуйтесь
advice-3