fbpx
MENU
CLOSE
Lovare

Green Snail

Елітний високогірний чай Зелений Равлик (Green Snail) набув широкої популярності за межами Китаю через яскравий та зрозумілий, але від того не менш чарівний квітково-фруктовий смак. Кажуть, що у кожній чашці чаю Зелений Равлик сконцентровано розкішний аромат весни. Адже урожай для нього збирають у березні-квітні, коли свіжа прохолода повітря насичена життєвою силою оновленої природи.

Для чаю Зелений Равлик використовують бруньку і лише молоді маленькі листочки, що тільки-тільки розпустилися. Завдяки цьому в чаєві максимально зберігаються ноти свіжості та ніжних польових квітів. Чайні листочки з білими бруньками скручуються в акуратні «равлики», що надає чаєві вишуканого вигляду.

Цей чай п’ють повільно і вдумливо, він чудово підходить для роздумів і тих моментів, коли треба вирішити якісь складні питання. Відповіді прийдуть ніби самі по собі, але насправді це сконцентрована у неймовірному чаєві Люй Луо енергія весни пробуджує розум на нові ідеї та успішні рішення.

М’який, тонкий медовий аромат досконалого зеленого чаю – це зустріч із весною, яка може статися будь-якої пори року і за будь-якої погоди!

 

Місце вирощування: Китай, провінція Хунань
Посуд: скляний або фарфоровий
Пропорції: 2 ч.л. (6-7 г) на 200 мл води
Температура води: 80-90°С
Час заварювання: 20-30 с
Кількість заварювань: до 3
 

 

Купити онлайн

Поради щодо заварювання
200мл 80-90°C
advice-1
20-30 секунд
advice-2
Насолоджуйтесь
advice-3