fbpx
MENU
CLOSE
Lovare

Mao Feng

Легендарний Маофен родом із китайської провінції Аньхой, яка відома насамперед своїми зеленими чаями. Чайні тераси вкривають неймовірні схили гірської гряди Хуаншань – знаменитих «Жовтих Гір», одних із найпрекрасніших місць планети. Висока вологість і свіжа прохолода створюють ідеальні умови для вирощування елітного чаю Маофен, який збирають ранньою весною перед сезоном дощів. Для цього чаю відбирають лише бруньки та прилеглі до них два верхні листочки однакового розміру, які покриті ніжним ворсом. Вони нагадують оповиті хмарами вершини величних гір, через це Маофен і отримав свою назву – «ворсисті піки».
Маофен – класичний зелений чай найвищого ґатунку, благородний і особливо цінний. Знавці стверджують, що легкість цього чаю має таку силу, що дарує відчуття польоту і прояснює розум. Переливи його смаку та еталонний аромат підіймають кожного, хто їх відчув, на одну сходинку вище в пізнанні чайного світу.
Відчуйте і ви делікатний аристократичний букет свіжих польових квітів, легкий солодкий смак з тонами садових ягід, легкий післясмак знаменитого чаю Маофен.

 

Місце вирощування: Китай, провінція Аньхой, Хуаншань
Посуд: скляний або фарфоровий
Пропорції: 3 ч.л. (5-6 г) на 200 мл води
Температура води: 85-90°С
Час заварювання: 20-30 с
Кількість заварювань: до 3
 

 

Купити онлайн

Поради щодо заварювання
200мл 85-90°C
advice-1
20-30 секунд
advice-2
Насолоджуйтесь
advice-3