MENU
CLOSE
Новини компанії

Чай MONOMAX – міцний від народження!

13.10.2023

Чай MONOMAX – міцний від народження!

MONOMAX, перший чай незалежної України, розпочинає свою першу рекламну кампанію. Настав час розповісти історію бренду, який українці гарно знають і щиро люблять вже 32 роки.

Що виділяє часи правління князя Володимира Мономаха серед інших історичних епох? Це єднання. Втілюючи ідею об’єднання українського народу, у відеоролику ми провели історичну паралель та сформували важливий меседж: чай MONOMAX, як і його прадавній тезка – князь Володимир Мономах – теж єднає українців, але не з мечем, а за чашкою міцного ароматного чаю, даруючи радість зустрічі та вселяючи віру: ти не один!

Саме у часи єднання ми найбільш сильні. Чай MONOMAX – вже легендарний український бренд, міцний від народження. Його міць проявляється і у знаменитому імені, і у довгій славетній історії бренду, і у незмінно високій якості чайного листа в кожній пачці. Незмінно смачний, незмінно міцний чорний чай MONOMAX дарує свою енергію вже кільком поколінням українців.

Разом із чудовими Doris Agency ми створили для MONOMAX відеоролик, у якому, як у міні-фільмі, розкриваються душа і суть бренду. Анімація від відомої студії «Анімаград», саунд – від легендарного гурту ТНМК. Зіркове партнерство підкреслює гідне місце, яке займає бренд MONOMAX не лише в категорії, а й у суспільному житті країни: з початку війни в рамках проекту «10 000 000 чашок тепла для наших Героїв» ми передали ЗСУ майже 25 млн пакетиків чаю MONOMAX і продовжуємо працювати над програмою далі.

Разом – переможемо!

Слава Україні!

Всі новини