fbpx
MENU
CLOSE
Новини компанії

АТ «Мономах» виводить на ринок органічний чай

25.06.2018

Цього літа АТ «Мономах» одним із перших українських чайних виробників виводить на ринок сертифікований органічний чай. Його асортиментний портфель складатимуть чорний чай, зелений чай, суміш чорного і зеленого чаю, ароматизований чай з натуральним маслами ванілі та бергамоту, а також трав’яний чай з органічної меліси.

«Це преміальна продукція LOVARE Organic, – наголошує директор з якості АТ «Мономах» Інна Невмержицька. – Всі чаї з надзвичайно чудовим смаком, особливо цікавий він у зеленого чаю. Ми запропонуємо споживачам насипний та пакетований варіанти. Країни походження сировини – Кенія, Китай, Цейлон».

Європейський сертифікат Organiс Standard, який надає право підприємству випускати органічну продукцію, компанія «Мономах» отримала у 2017 році. Було сертифіковано машини та процеси – адже така сировина має зберігатися, обліковуватися та фасуватися окремо від усієї іншої продукції, а обладнання проходить обов’язкову попередню обробку для роботи з органічною сировиною. Наразі проведено всі необхідні роботи: спеціальним чином підготовлені виробничі лінії, навчено персонал, здійснено вхідний контроль якості та налаштовано виробничий цикл.

Популярність органічних продуктів в Україні сьогодні зростає, а в Європі вони вже давно стали трендом №1 у культурі харчування. У АТ «Мономах» сподіваються, що сертифікат Organiс Standard надасть можливість продавати органічний чай LOVARE Organic не лише в Україні, а й у Європі.

Всі новини