Головна
> Про компанію

Історія створення і розвитку компанії

Компанія "Мономах" - піонер чайного бізнесу в Україні. Акціонерне товариство "Мономах" було засновано 1991 року. На початку своєї діяльності компанія імпортувала фасований чай різних виробників зі всього світу. Поступово відбулася переорієнтація на імпорт нефасованої сировини. Сьогодні її переробка і фасування здійснюються на власному виробничо-складському комплексі, розташованому під Києвом, у с.м.т. Велика Димерка Броварського району.
 

З 1991 року компанія пройшла шлях від дистриб'ютора до провідного виробника відомих національних чайних і кавових брендів ("Мономах", "Три слони", "Lovare", "Fruits", "Кайф" і "Чайні шедеври"). За ці роки компанія «Мономах» сформувала ефективну дилерську мережу, побудувала сучасний виробничо-складський комплекс, укомплектувала його кваліфікованим персоналом. З 2005 року компанія успішно освоює новий напрямок бізнесу - фасування чаю і кави під торговими марками клієнтів (Private label).

У 2011 році було запущено виробництво чаю для преміум-сегменту під новим брендом "Lovare" і лінійка вагової чайно-кавової продукції "Чайні шедеври".

Виробництво

На чайно-кавовому виробництві задіяно сучасне обладнання, що може забезпечити обсяг до 500 тонн готової продукції за місяць.

Наші зобов'язання по доставці товару забезпечені власним автопарком, що складається з вантажних автомобілів різної вантажопідйомності.

Постійний моніторинг виробничого процесу і зберігання продукції здійснює відділ якості, в структуру якого входить сертифікована хіміко-аналітична лабораторія.

 Органічний сертифікат

Хіміко-аналітична лабораторія Наше виробництво
Склад готової продукції Склад сировини
Виробничий цех. Фасовка пакетованого чаю Кавовий цех
Фасовка вагового чаю
Обсмажування кавових зерен Целофанування коробочок